Ціна

Годинники з тканинним ремінцем

Годинники з тканинним ремінцем

Годинники з тканинним ремінцем в інтернет магазині модних аксесуарів Cool-Market.com.ua. Цікаві і оригінальні, стильні і неповторні - кращі годинник українського виробництва з дуже красивими ремінцями ручної роботи, з яскравим і захоплюючим візерунком, зробленими в Україні, нашими умілими майстрами.

Купивши годинник з тканинним ремінцем, ви отримаєте не тільки якісний і необхідний повсякденний аксесуар, а й придбаєте ексклюзивна прикраса, якого немає ні у кого з Ваших подруг і який з легкістю підкреслить Вашу неповторність і індивідуальний стиль.

Годинники з тканинним браслетом виглядають чудово і дуже зручні для носіння - на руці вони не бовтаються, ремінець не натирають руку і м'яко облягає кисть.

Купити годинник тканинні (купити годинник з тканинним ремінцем) можна в будь-якому регіоні України з доставкою Новою Поштою до вашого міста. А для жителів столиці діє кур'єрська доставка по місту в день замовлення або на наступний день.

COOL-market.com.ua - представляє - ще одне неповторне виріб вітчизняного виробництва - годинник з тканинним ремінцем, для самих модних і стильних людей.

Відображати:
Сортування

Кварцевий наручний годинник з ремінцем з нейлону «Нескінченна історія». Розмір ремінця - 15,5 - 21 див. Розміри: діаметр - 3,8 см, товщина - 0.8 див.

 

700 грн

Наручний годинник з прикольним малюнком « Ленивчик». Розміри: діаметр - 3,8 см, товщина - 0.8 см. Розмір ремінця для обхвату руки: 15,5 - 21 см, матеріал - нейлон.

Купити годинники в Україні.

560 грн
Стильний патріотичний наручний годинник з тканинним ремінцем Прапор України -20%

Стильні патріотичні наручний годинник з тканинним ремінцем Прапор України - вибір справжнього патріота!!! Механізм: Miyota 2035, Японія (кварц). Розмір ремінця для обхвату руки: 15,5 - 21 см, матеріал - нейлон;

700 грн 560 грн