Ціна
Матеріал верха
Матеріал підкладки

Маленькі чоловічі сумки через плече. Купити маленьку чоловічу сумку в Україні

Маленькі чоловічі сумки

У каталозі представлені маленькі чоловічі сумки через плече - зручні і компактні. Каталог маленьких сумок через плече буде поповнюватися різноманітними моделями чоловічих сумок для носіння різноманітних дрібниць, так необхідних для сучасного ділового чоловіка.

Купити маленьку чоловічу сумку в Cool-market інтернет магазині можна будь-якої стилістики і кольору. Тут ви знайдете для себе маленькі чоловічі сумки через плече як ділового характеру, так і повсякденного і спортивного стилів. Маленькі чоловічі сумки підійдуть для носіння мобільного телефону, портмоне (також, щоб не носити громіздкий гаманець, маленькі чоловічі сумки мають зручні відділення і гроші можна носити прямо в них), ручку, блокнот і безліч корисних дрібниць.

Ціна на маленькі чоловічі сумки в інтенет магазині Cool-market.com.ua досить різноманітна. У нас можна купити як шкіряні дорогі маленькі чоловічі сумки, так само і маленькі сумки для чоловіків недорого з якісного шкір. замінника або тканинні сумки. Якому б товару ви не віддали предпочніе, маленькі чоловічі сумки через плече в інтернет магазині Cool-market.com.ua тільки високої якості.

Також ми представляємо всім можливість купити маленьку чоловічу сумку виробництва Україна. Позначка "Maid in Ukraine" в картці товару допоможе Вам зорієнтуватися для підтримки вітчизняного виробника.

Також ви зможете купити маленьку чоловічу сумку зі знижкою або акцією. Магазин Cool-market.com.ua з радістю представить Вам таку можливість. Купити чоловічу сумку в Україні

Відображати:
Сортування

Маленька сумка через плече чоловіча Pool Black Blue Jeans. 

Матеріал – джинс денім 
Підкладка - поліестер
Розміри - 20х25х5см

500 грн

Чоловіча джинсова сумка через плече. Розміри - 22х28х6см. Довжина ременя - 140см .

515 грн

Маленька чоловіча сумка S чорний матовий. Матеріал - еко-шкіра. Підкладка - флизели. Розміри - S, 22см * 18см * 4см.

Чоловічі сумки недорого інтернет магазин Cool-Market .

460 грн
Чоловіча шкіряна сумка через плече -40%

Купити чоловічу шкіряну сумку через плече в Україні можливо в чорному кольорі. Розміри - від 15 см *18 см

300 грн 180 грн
Чоловіча шкіряна сумка - барсетка через плечі -39%

Купити чоловічу шкіряну сумку - барсетку українського виробництва. Колір - чорний. Висота - 17 см,ширина - 15 см

280 грн 170 грн

Кольори: коричневий, чорний, бордовий. Рзазмери: 22х18х4 см (сумка чоловіча невелика). Матеріал: якісна штучна шкіра. Жорсткість: середня. Фактура під шкіру.

510 грн

Формат сумки: планшетка. Розмірний ряд: маленька. Кольори: Чорний, Коричневий, Бордовий. Еллегантная сумка для чоловіків з шкір зама виробництва Україна. Можна носити як на плечі, так і через плече

510 грн