Ціна

Металеві браслети для годинника

Металеві браслети для годинника

Купити металевий браслет для годинника.

Металеві браслети для годин відрізняються своєю міцністю. Навіть найдешевший металевий браслет прослужить вам надзвичайно дорого (винятком можуть служити неполадки в фурнітурі і додаткових складових частинах, які з легкістю виправляються). Матеріали ж, що використовуються при виготовленні металевих браслетів для годинників можуть бути різними - нержавіюча сталь, мідні сплави, дорогоцінні метали, цирконій і т.д. Вартість таких браслетів безпосередньо залежить від матеріалу і якості виготовлення, а також від бренду.

В інтернет магазині COOL-market.com.ua ви зможете купити металевий браслет для годинника виробництва України, а також браслети кращих зарубіжних виробників. Ціновий же діапазон товарів каталогу досить широкий і здатний задовольнити будь-які потреби для будь-якого покупця.

Інтернет магазині COOL-market.com.ua - Україна - стильні і якісні металеві браслети для годинників за найкращими цінами для Вас.

Відображати:
Сортування

Ремінець для годинника метал, срібло, велике плетіння. Матеріал ремінця: нержавіюча сталь. Розмір ремінця: ширина – 1,8 см, довжина - М (обхват 16 - 21 см).

 

600 грн

Золотий металевий ремінець для годинника. Опис: плетена фактура, гіпоалергенний, стійкий до зношування.

 

600 грн

Браслет для годинника з металу ченого кольору. Гарний аксесуар для вашого годинника. Зручний і стильний, дуже міцний і практичний

320 грн

Ремінь для годинника виконаний з металу, має плетену фактуру. Колір - сріблястий. Довжина 16-21 см, ширина 1.8 см.

320 грн