Євро Комплекти

Євро Комплекти постільної білизни

+ Текст опису

Купити Євро Комплекти постільної білизни в Україні:

Напевно, кожен, хто хоч раз купував постільний комплект, знає про звичні для нас полуторних, дитячих і двоспальних комплектах постільної білизни. І, здається, що все зовсім просто: Полуторний комплект постільної білизни – постільна білизна, призначена для однієї людини, двоспальний – для двох, а дитячий – для немовляти або діточок дошкільного віку.

Але, все частіше в магазинах можна зустріти не тільки звичне нам двоспальне постільна білизна, але, і постільна білизна євро. Коли на комплекті красується напис – “Євро комплект постільної білизни” відразу виникає маса питань: які параметри постільної білизни Євро? Постільна білизна євро що входить? Чи підійде комплект постільної білизни Євро розміри на двоспальне ліжко?

Насправді, варто розуміти, що Комплекти постільної білизни євро – це постільна білизна європейського стандарту. І, йдеться тут зовсім не про європейську якість або матеріалах, а маються на увазі параметри постільної білизни Євро.

Чим відрізняється комплект постільної білизни євро від двоспального?

Параметри, звичних для нас двоспальних комплектів були затверджені дуже давно, ще за радянських часів. Тому розраховані такі комплекти постільної білизни на вітчизняні ліжка і матраци, які випускалися з урахуванням невеликих розмірів квартир. Стандартні ліжка радянських часів були значно менше за розміром, ніж європейські аналоги, і раніше мали спинки. Тому розмір підковдри точно мав ідентичні розміри ліжка.

Варто зазначити, що в радянські часи виробники постільної білизни намагалися економити матеріали, що зіграло не останню роль в таких розмірах двоспальних постільних речей. Так, стандартні розміри підковдри в двоспальному комплекті не перевищував – 180 см, а простирадла – 220 см.

Сьогодні ж ми маємо безмежні можливості, і все частіше ми вибираємо ліжка і матраци європейських стандартів, та й безліч сучасних виробників меблів роблять ліжка таких же розмірів. Тому дуже важливо підібрати правильні параметри постільної білизни. Євро спальна постільна білизна – це те, що Вам необхідно!

Купити постільну білизну Євро, в першу чергу актуально, оскільки такі комплекти мають більш широкі підковдри і простирадла, які розраховані на досить великі ліжка європейських стандартів. Простирадла в Євро комплектах мають ширину до 260 см, а довжину – до 280 см. Підодіяльники мають довжину 245 см і ширину 225 см.

Варто і згадати наволочки. Якщо раніше користувалися популярністю більший квадратні подушки, і, відповідно, постільна білизна йшло квадратними наволочками, то постільна білизна Євро наволочка – 50*70 див. Саме цим відрізняється двоспальний комплект постільної білизни від Євро.

Де купити постільна білизна євро?

Дуже часто чуємо: Де купити комплект постільної білизни розмір Євро? Чи можна купити постільну білизну євро від виробника? Куплю постільну білизну євро на резинці.

Купити постільну білизну Євро недорого від виробника Україна ви можете в інтернет магазині Сооl-Market. Для Вас ми підготували каталог постільної білизни виняткової якості. Постільна білизна євро бязь порадує Вас своїм відмінними параметрами міцності і зносостійкості.

Тільки погляньте на фото постільної білизни, представленого в нашому інтернет магазині! Різноманітність кольорів, принтів дозволить вам вибрати ідеальний варіант для вашого спального місця. У нас ви зможете купити однотонну постільну білизну Євро або постільну білизну євро з малюнком.

Серед великого асортименту ви зможете вибрати постільну білизну з простирадлом на гумці або звичайним простирадлом, з наволочками 70*70 см або 50*70 см, а також замовити індивідуальне пошиття Євро комплекту за Вашими параметрами.

Купити постільну білизну Бязь Євро в інтернет магазині ви зможете вже зараз з швидкою доставкою в будь-який куточок нашої країни.

- Приховати

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.